KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391211

nr 1139 1211

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Etsning, 2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), trycktprov, en osignerad, motivet: 15x22 respektive 16x27

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 20:11:52

20/10 21:30:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 okt

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas